Wycieczka do Filii Książnicy Podlaskiej nr 12 w ramach programu: „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0”

W piątek 10 maja 2024r. dzieci z grupy Niedźwiadków i Wiewióreczek wezmą udział w wycieczce do Filii Książnicy Podlaskiej nr 12 w ramach uczestnictwa w programie: „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0”.

Podczas wizyty w bibliotece dzieci dowiedzą się, jakie są zasady korzystania z biblioteki oraz poznają nowości wydawnicze. Będzie to również świetna okazja do wypożyczenia książek i przeczytania ich wspólnie w przedszkolu.

Wyjście z przedszkola: 9.40
Planowany powrót: 11.10